Мидокалм таблетки відгуки

Мидокалм - інструкція із застосування, аналоги, відгуки та форми випуску (таблетки 50 мг і 150 мг, уколи в ампулах (Ріхтер) для ін'єкцій) препарату для лікування остеохондрозу, артрозу у дорослих, дітей і при вагітності

У даній статті можна ознайомитися з інструкцією із застосування лікарського препарату мидокалм. Представлені відгуки відвідувачів сайту - споживачів даного ліки, а також думки лікарів фахівців з використання Мидокалма в своїй практиці. Велике прохання активніше додавати свої відгуки про препарат: допомогло або не допомогло ліки позбутися захворювання, які спостерігалися ускладнення і побічні ефекти, можливо не заявлені виробником в анотації. Аналоги Мидокалма при наявності наявних структурних аналогів. Використання для лікування остеохондрозу, артрозу і інших шийних, поперекових і суглобових синдромів у дорослих, дітей, а також при вагітності та годуванні груддю.

мидокалм - міорелаксант центральної дії.

Толперизону гідрохлорид (діюча речовина препарату Мідокалм) є центральним міорелаксантом. Точний механізм дії невідомий. В результаті мембраностабілізуючої дії перешкоджає проведенню збудження в первинних аферентних волокнах, блокуючи моно- і полісинаптичні рефлекси спинного мозку. Ймовірно, вторинний механізм дії полягає в блокуванні вивільнення трансмітера шляхом блокади надходження іонів кальцію в синапси. Знижує рефлекторну готовність у ретікулоспінальних шляхах стовбура мозку. Підсилює периферичний кровообіг. Ця дія не пов'язане з впливом препарату на ЦНС і може бути обумовлено слабким спазмолітичну і антиадренергическим дією толперизона.

Після прийому всередину толперизон добре всмоктується з шлунково-кишкового тракту. Толперизону метаболізується в печінці та нирках. Фармакологічна активність метаболітів невідома. Виводиться нирками у вигляді метаболітів (99%).

 • лікування патологічно підвищеного тонусу і спазмів поперечно-смугастої мускулатури, що виникають внаслідок органічних захворювань центральної нервової системи (в т.ч. поразки пірамідних шляхів, розсіяний склероз, інсульт, мієлопатія, енцефаломієліт);
 • лікування підвищеного тонусу і м'язових спазмів, м'язових контрактур, що супроводжують захворювання органів руху (наприклад, спондильоз, спондилоартроз, шийні і поперекові синдроми, артрози великих суглобів);
 • відновне лікування після ортопедичних і травматологічних операцій;
 • в складі комбінованої терапії облітеруючих захворювань судин (облітеруючий атеросклероз, діабетична ангіопатія, облітеруючий тромбангіїт, хвороба Рейно, дифузна склеродермія), захворювань, що виникають на основі розладу іннервації судин (акроціаноз, інтермітуюча ангіоневротичний дісбазія).

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою 50 мг і 150 мг.

Розчин для ін'єкцій (уколи) (в ампулах для ін'єкцій по 100 мг + 2,5 мг / мл) під маркою Мидокалм - Ріхтер.

Інструкція по застосуванню та дозування

Встановлюють індивідуально залежно від клінічної картини і переносимості препарату.

Дорослим призначають по 50 мг 2-3 рази на добу, поступово підвищуючи дозу до 150 мг на добу 2-3 рази на добу.

Таблетки приймають після прийому їжі, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю води.

Дітям у віці від 1 року до 6 років Мидокалм призначають всередину в добовій дозі з розрахунку 5 мг / кг (в 3 прийоми протягом дня); у віці 7-14 років - у добовій дозі 2-4 мг / кг в 3 прийоми. Таблетку, вкриту оболонкою, слід розтирати, якщо дитина не може її проковтнути. Для дітей дозволяється тільки застосування таблеток, вкритих оболонкою, 50 мг.

Уколи Мидокалм - Ріхтер

Дорослим щодня призначають в / м по 100 мг 2 рази на добу або в / в по 100 мг 1 раз на добу.

 • нудота блювота;
 • почуття дискомфорту в животі;
 • головний біль;
 • кожний зуд;
 • еритема;
 • кропив'янка;
 • ангіоневротичнийнабряк;
 • анафілактичний шок;
 • бронхоспазм;
 • м'язова слабкість;
 • артеріальна гіпотензія.

При зменшенні дози побічні реакції зазвичай проходять.

 • міастенія;
 • дитячий вік до 1 року;
 • підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування Мидокалма при вагітності (особливо в 1 триместрі) і в період лактації (грудного вигодовування) можливе тільки в тому випадку, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду або немовляти.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

Застосування препарату не впливає на здатність пацієнтів до виконання роботи, що потребує підвищеної уваги та швидкої реакції.

Даних про взаємодію, який обмежує застосування Мидокалма, немає.

При одночасному застосуванні Мидокалм підсилює дію Ніфлумовая кислоти, тому при необхідності застосування даної комбінації необхідно знижувати дозу Ніфлумовая кислоти.

Хоча толперизон надає дію на центральну нервову систему, препарат не викликає седативного ефекту, тому можливе застосування в комбінації з седативними, снодійними та препаратами, що містять етанол.

Чи не впливає на дію етанолу (алкоголю) на ЦНС.

Засоби для загальної анестезії, периферичні міорелаксанти, психотропні препарати, клонідин посилюють ефект толперизона.

Аналоги лікарського препарату Мідокалм

Структурні аналоги за діючою речовиною:

Інші ліки:

Новина відредагував: admin - 11-05-2017, 18:05

Мидокалм таблетки відгуки

Скористайтеся пошуком на сайті:

Купила знову таблетки, буду пити. Шкода, що ефект не закріплюється надовго. У моєму випадку допоміг добре, але не надовго.

Навіщо тоді відвідувати фахівців? Можна ж лікуватися за відгуками в інтернеті.

А якщо серйозно, то раджу вам дотримуватися призначень лікаря, все індивідуально, і ті, кому препарат допоміг, найчастіше не залишають відгуків, тому що це сприймається (та й є) як норма.

Три роки тому брала його з хорошим ефектом і нічого подібного не було.

Як ви змогли придбати рецептурний препарать самі.

Як ви змогли придбати рецептурний препарать самі.

Я теж легко купила його без рецепта, до речі на уколи була побочки, а на таблетки немає.

Відгуки про препарат Мидокалм

Ми підібрали реальні відгуки про препарат Мидокалм, які публікують наші користувачі. Найчастіше відгук пишуть мами маленьких пацієнтів, але також описують особисту історію застосування медичного препарату на собі.

- лікування патологічно підвищеного тонусу і спазмів поперечно-смугастої мускулатури, що виникають внаслідок органічних захворювань центральної нервової системи (ураження пірамідних шляхів, розсіяний склероз, мозковий інсульт, мієлопатія, енцефаломієліт);

- лікування підвищеного тонусу і м'язових спазмів, м'язових контрактур, що супроводжують захворювання органів руху (наприклад, спондильоз, спондилоартроз, цервікальні і люмбальні синдроми, артрози великих суглобів);

- відновне лікування після ортопедичних і травматологічних операцій;

- в складі комбінованої терапії облітеруючих захворювань судин (облітеруючий артеріосклероз, діабетична ангіопатія, облітеруючий тромбангіїт, хвороба Рейно, дифузна склеродермія);

- в складі комбінованої терапії захворювань, що виникають на основі порушень іннервації судин (акроціаноз, інтермітуюча ангіоневротичний дісбазія);

- хвороба Літтла (дитячий церебральний спастичний параліч) та інші енцефалопатії, що супроводжуються м'язової дистонією.

Ірин, допоміг вам Мидокалм? У нас тож гіпертонус при тому сильний, нам прописали його, ось сиджу думаю давати чи ні

. по режиму і вночі спав і т. д. але всетаки був гіпертонус в ніжках. основа нашого лікування був масаж але в 9 міс почав ходити і вставати навшпиньки хоча раніше не вставав. пили ми тоді мидокалм і знову масаж тепер все нормально. з приводу призначення препаратів у вас - діакарб- сечогінний засіб його призначають при водянці головного мозку яку можна поставити тільки за результатами НСГ (ми його теж пили в 4 міс коли була водянка нам помог- водянка пішла) вени і роднічек це субектівнуе ознаки. аспаркам призначають при прийомі диакарба тому диакарб вимиває калій. Цинаризин ми теж пили він улудшает мозковий кровообіг і сприяє восстонавленію пошкоджень в головному.

сказав що поки не відомо дцпшний це тонус чи ні, треба в динаміці дивитися. але раз мидокалм не допоміг це погано

Мені після оп прописали Мидокалм по 50мг. Я пила по 150 мг, мені і то майже не допомагало. А ви нурофен)))) попросіть сильніше препарат.

. у як - зазвичай допомагає щось одне чомусь, або мовилося, або найз, але штука хороша. Мамі моїй, наприклад, мовилося взагалі не діє чомусь. Сірдалуд - це міорелаксант, як і Мидокалм, це те, що дійсно ПОТРІБНО;) Це те, що лікує причину болі.Траумель С - це гомеопатична мазька (або таблетки є), дуже ніжна, слабка, її можна і вагітним, і кормяшкам, але вона така. еее. із серії "поки віриш, допомагає". Тобто якщо реально болить - повна фігня =) Мильгамма - це вітаміни. Застосовуються тривалим курсом при хронічних захворюваннях, в складі комплесной терапії. Ну в загальному, так, вітаміни. Гірше не буде, їх навіть Б колять, але полегшення не жді.Кліндамі.

. уляціі, був ефект, підключили остеопата, був ефект. А з ліків можу тільки сказати що категорично не підійшло - часом прям страшний ефект. Це тераледжін, енцефабол, фенібут, мідокалм, пантогам, рисполепт саме вранці! (Перейшли на вечір) На багато була алергія - т.

. ос, спондильоз, протрузії ВЕЗДЕ. Невролог сказала, що у мене спина 70 річної бабусі. Це все предісторія..так ось. Починала лікування з противовоспалит препаратів (найз) і расслабряющіх (мідокалм) -толку 0! Прокалола Амфлутоп-толку 0! Фізіо (електрофорез, лазер, ультразвук) -толку 0! Ходила на ЛФК в пів-ку-ще гірше! Масаж потім-допоміг, але як тільки законціла курс-на 3 день біль повернувся! У підсумку-пішла на голковколювання і в паралель до остеопату! Після 1 процедури у остеопата з'явилося облегченіе.Всего сдалал 5 процедур у остеопата і 10 голковколювання. Зараз ще колю мільгамму і п'ю Дону. Зараз набагато краще-а то біль пекельна била.Ліжби на довше вистачило! А так щоб зовсім-остеохон.

ааа, ну нам начебто допоміг. ми спочатку мидокалм пропили 14 днів, а потім масаж. гіпертонус пішов.

. нь ходила щотижня - на кушетці легше, додому прийшла - знову болить), але з вашої бідою може і не спрацювати, я не обіцяю. Якщо запалення, так його, може зняти спершу. вольтарен, мідокалм. ну Корольов теж може розповісти, і про компреси, і про таблетки, і про фізіотерапію, якщо буде потрібно. Защемлення теж не моментом йде: затиснення зніме, але залишкове ще на дек.

. петрушка, шипшина), Але якщо голова ждействітельно довше, ніж передбачалося на багато, то так. Зазвичай дюбят аспаркам + диакарб від цього призначати. Гліцин спробуйте - шкоди від нього не буває. Мидокалм - добре розслабляє м'язи, але я вже пісала- гіркий. Пантогам або пантокальцін - препарати не погані, але всім прописують приблизно однакову дозу і у кого-то є ефект, а у кого-то ні. Головне, підібрати дозування. Нам призначали в ударній дозі, але це був приватний лікар, в поліклініці таке дозування не мають права виписувати. І у нас пішов прогрес. хоча до цього лікувалися пантогамом кілька років курсами і ефекту я не бачила (це зі старшим було). Але це не факт, що вам воно так ж.

прохворіла 3 місяці, особливо ні чим не лікувалася, т.к не можна, як знеболювальний та протизапальний пила ібупрофен, лікар призначав мидокалм і мільгамму (або / або), є в таблетках, є в уколах, в уколах краще, я пила мідокалм 5 днів (більше лікар порадила не пити т.к ГВ), але він не допоміг, тому і мільгамму не стала теж пити, а потім дізналася що мільгамма все таки допомагає, в уколах швидше, мільгамму є російський аналог Комбіліпен, котор.

. ика, дуже боляче, незрозуміло, страшно - ось температура і піднімається, тим більше якщо лікарі все подивилися і виключили. З ліків, які можливо лікарі можуть виписати вагітним - мідокалм. Здається, ще можна блокади з чимось робити. Блокади відразу допомагають. Гімнастика, ЛФК - найголовніше.

. не допомагало. А так можна будь-НВПС вибрати, їх багато різних. Для захисту шлунка можна паралельно з ним Омез приймати. Про толперизон не чула. Це ж миорелаксант? Мені виписували мидокалм, але він начебто слабенький. І сирдалуд, але від нього в сон вирубували. Ось баклосан ніби й сильніше діяв, і без сильного снодійного ефекту. Але це все лише тимчасове полегшення давало, стільки ліків перепробувала, а все одно загострення знову починалися. Стало краще набагато після того, як мануальну терапію пройшла. Кілька років вже живу без загострень. Тільки обов'язково треба до хорошого фахівця, поганий тільки зашкодить. Я ось у нас в Екб в Центр Свєчникова ходила, до Козиренко.

Зрозуміло. У нас теж неврологія і клишоногість йде від м'язового тонусу. Мидокалм пілі..он якраз знімає тонус, такий препарат ще можна спробувати - раптом допоможе. Нам не допоміг 🙂 ну або я не помітила.

. ут. Диклофенак, баралгін і кетанов мені, що зайцеві стоп сигнал. Знеболюючі дексалгін, дорогий сука. 1 ампула була по 24 грн Пила в таблетках Наклофен і Мелбек (його можна замінити Мідокалмом 100). Але Мелбек сильніше. Мазь прописували мені финалгон. зразок, але мені не допомагало я натиралася звичайним меновазином. Коштує копійки, а вст.

Мидокалм нам теж не допомагав. Пили його в грудні минулого року. Відразу невролога сказала, що Мидокалм нам призначати марно. А остеопат сьогодні сказала, що і Баклосан не допоможе. Всі наші проблеми в голові. Але ми це й самі знаємо.

. (((((Ми з 1,5 міс до 4,5 сиділи на Фенибут. Якщо цікаво почитайте інструкцію (((наслідки будуть очччень нехорошими, якщо дитину не лікувати зараз. Єдине мені говорили що мидокалм дуже слабкий і практично даремний - запитаєте заміну . багато лікарів його не люблять))) пийте таблетки і думайте тільки про одужання малюка)))

У нас була така проблема. Мидокалм дуже допоміг! І ще озокерит (це физиолечение таке.) Ну і масаж звичайно.

Ален, до лікаря не потрапила (((мені ще мидокалм прописували, допомагає ..

Дочки ставила кортексин і давала мидокалм - ефекту нуль. Допоміг тільки грамотний масажист.