Мизопростол інструкція із застосування

мизопростол

Опис актуально на 27.01.2015

 • Латинська назва: Mizoprostol
 • Код АТС G02AD06
 • Діюча речовина: Мізопростол (Misoprostol)
 • Виробник: Beijing Zizhu Pharmaceutical (Китай)

В одній таблетці знаходиться 200 мкг мизопростола.

В якості допоміжних речовин використовуються: мікронізований силікагель, натрій карбоксіметілкрохмальний, рицинова олія гідрогенізована і мікрокристалічна целюлоза.

Випускається в таблетках круглої форми білого кольору. У картонній упаковці знаходиться один блістер на 3 або 4 шт.

надає гастропротектівной, противиразковий і утеротонізірующее дію, а також стимулює родову діяльність.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

мизопростол є синтетичним похідним простагландину Е1. Він здатний індукувати скорочення гладкої мускулатури міометрія та розширення шийки матки, що полегшує процес виведення змісту порожнини матки. Завдяки слабкому стимулюючій дії на гладку мускулатуру шлунково-кишкового тракту, великі дози інгібують секрецію шлункового соку, і таблетки діє як противиразковий засіб.

Мізопростол як активна речовина не робить значимого клінічного впливу на:

Пероральне застосування веде до швидкої абсорбції (Max концентрація - 6,08 ± 1,64 мг / мл). У разі прийому під час їжі, особливо, жирної, знижується біодоступність препарату без впливу на тривалість абсорбції. У стінках ШКТ і печінки відбувається перетворення до активного діестеріфіцірованного метаболіти - мізопростолової кислоти, максимальна концентрація якої досягається через півгодини і становить 499 мг / мл. Період напіввиведення - не більше 30 хвилин, речовина не накопичується в тканинах організму, виводиться переважно нирками.

 • ерозії, а також ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту внаслідок терапії іншими ЛЗ та попередження їх ульцерогенної дії (наприклад, профілактика і лікування НПЗЗ-гастропатії);
 • виразкова хвороба дванадцятипалої кишкиі шлунка, в тому числі загострення;
 • для переривання вагітності на ранньому терміні (не більше 42 діб аменореї).
 • гіперчутливість до препарату, а також до інших простагландинамі аналогам;
 • порушення функції печінки;
 • серцево-судинні або ендокринні захворювання;
 • діабет;
 • важка форма ниркової недостатності;
 • протипоказання використання простагландинів - бронхіальна астма, глаукома, артеріальна гіпертензія;
 • прийом ВПЗ;
 • запальні процеси в кишечнику, в тому числі ентерит;
 • вагітність, підозра на позаматкову вагітність, лактація (годування груддю);
 • вікова група до вісімнадцяти років.

По відношенню до різних органів і систем Мизопростол може викликати такі побічні реакції:

Інструкція на Мизопростол (Спосіб і дозування)

 • 3 таблетки (600 мг) міфепрістона - натщесерце всередину або через дві години після прийому їжі.
 • Через 36-48 годин - натщесерце 2 табл. (400 мкг) мізопростолу.

Увага! Якщо після прийому немає кровотечі протягом 2 діб, то самостійно приймати таблетки заборонено. За призначенням додаткової дозування слід звернутися до лікаря - відвідати акушера на 2-3 день.

Інструкція по застосуванню мізопростолу як противоязвенного препарату передбачає прийом таблеток внутрішньо під час їжі. Дозування: 200 мкг 3-4 рази на добу, разова доза в межах 200-400 мікрограм, якщо у пацієнта підвищена чутливість або ниркова недостатність - доза становить 100 мікрограмів. Як приймати і наскільки довго - слід розраховувати залежно від показань і спостерігається клінічної картини лікування.

Не виявлено токсичності мізопростолу для людей. Клінічні прояви передозування можуть виражатися у вигляді сонливості, тремору, судом, абдомінальних болів, лихоманки, посиленого серцебиття, гіпотензії або брадикардії. Лікування слід призначати симптоматичне.

 • з антацидамизнижується плазмова концентрація мізопростолу;
 • з антацидами, що містять магній- можливе посилення діареї;
 • з аценокумарол був зафіксований випадок зниження антикоагулянтного ефекту аценокумаролу;
 • з диклофенаком, індометацином - посилення їх побічних ефектів.

Відпускають за рецептом.

У сухому темному місці, недоступному для дітей. При температурі навколишнього середовища не більше 25 ° Цельсія.

Зберігати не більше двох років.

При вагітності і лактації

Препарату за типом дії на плід відноситься до категорії (по FDA) - X.

Мізопростолової кислота здатна проникати в грудне молоко. Не дивлячись на те, що немає інформації про розвиток будь-яких побічних реакцій у дітей, рекомендується застосовувати Мизопростол в період лактації з обережністю.

У разі, якщо препарат використовується як:

 • гастропротектівной засіб: Вагітність або її планування - неприпустимі, так як підвищений тонус матки може спровокувати викидень. Призначати препарат можна тільки після сироваткового тесту на вагітність, що залишається негативним не менше 2 тижнів. Прийом мізопростолом зазвичай починають через 2-3 діб після початку менструального циклу, обов'язковою умовою є використання надійних методів контрацепції, наприклад, бар'єрних.
 • утеротонізірующее засіб: Застосування з метою переривання вагітності, інакше - за планованої вагітності препарат протипоказаний.
 • Мизопростол-ГПМЦ;
 • Міролют;
 • Сайтотек.

Відгуки про мізопростолом можна зустріти абсолютно різноманітні. Багато хто відзначає препарат як ефективний засіб для переривання вагітності, хоча і скаржаться на побічні ефекти і негативні наслідки після застосування.

Пенкрофтон і Мизопростол застосовують в комплексі для медикаментозного аборту, однак він повинен проходити під наглядом медперсоналу і займатиметься лікарем. Крім того, фахівці-медики зазвичай призначають Мизопростол для лікування ерозивно-виразкових уражень шлунково-кишкового тракту і запобігання ульцерогенної дії інших ЛЗ.

Ціна мізопростолу в аптеці за 3 таблетки становить приблизно 2900 рублів, купити в Москві можна в чергових аптеках або замовивши в інтернеті.

Ціна мізопростолу в Україні не сильно різниться в залежності від міст і становить приблизно 87-92 грн, хоча легше дістати його аналог.

 • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

Освіта: Закінчила Миколаївський національний університет ім. В. О. Сухомлинського, отримала диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Ембріолог, цитолог, гістолог». Також, закінчила магістратуру за фахом «Фізіологія людини і тварин, викладач біології». З відзнакою пройдений курс з дисципліни «Фармакологія».

Досвід роботи: Працювала старшим лаборантом кафедри фізіології та біохімії Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського в 2010 - 2011 рр.

Можете замовити Мизопростол у нас.

Хочу купити препарат

Місопрозтол хочу купити

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Дарина: Так, риб'ячий жир дійсно працює, пройшла сухість шкіри, ламкість волосся і нігтів. Навіть.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Мізопростол - інструкція із застосування, аналоги, відгуки та форми випуску (таблетки 200 мкг) лікарського препарату для лікування виразки шлунка і переривання вагітності (медичний аборт) у дорослих, дітей і при вагітності

У даній статті можна ознайомитися з інструкцією із застосування лікарського препарату мизопростол. Представлені відгуки відвідувачів сайту - споживачів даного ліки, а також думки лікарів фахівців з використання мізопростолу в своїй практиці. Велике прохання активніше додавати свої відгуки про препарат: допомогло або не допомогло ліки позбутися захворювання, які спостерігалися ускладнення і побічні ефекти, можливо не заявлені виробником в анотації. Аналоги мізопростолу при наявності наявних структурних аналогів. Використання для лікування виразки шлунка і переривання вагітності (медичний аборт) в комбінації з міфепристоном у дорослих, дітей, а також при вагітності та годуванні груддю.

мизопростол - синтетичний аналог простагландину E1. Надає захисну дію, пов'язане зі збільшенням утворення слизу в шлунку і підвищенням секреції бікарбонату слизовою оболонкою шлунка. Безпосередньо впливаючи на парієтальні клітини шлунка, мізопростол пригнічує базальну, нічну і стимульовану (їжею, гістаміном, пентагастрином) секрецію. Зменшує базальну (але не стимульовану гістаміном) продукцію пепсину.

Індукує скорочення гладких м'язів міометрія і розширює шийку матки. Підвищує частоту і силу скорочень міометрія, надаючи слабку стимулюючу дію на гладку мускулатуру шлунково-кишкового тракту.

Дія починається через 30 хвилин і триває не менше 3-6 ч. При дозі 50 мкг ефект помірний і короткий, 200 мкг - виражений.

Мизопростол + допоміжні речовини.

При пероральному застосуванні швидко і повністю абсорбується (їжа затримує абсорбцію). Зв'язування з білками плазми становить 85%. У стінках ШКТ і печінки метаболізується до фармакологічно активної мізопростолової кислоти. Чи не кумулює при багаторазовому прийомі. Виводиться нирками (80%) і з жовчю (15%).

 • профілактика розвитку виразки шлунка, пов'язаної із застосуванням нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ), у пацієнтів з підвищеним ризиком язвообразования;
 • лікування загострення виразкової хвороби дванадцятипалої кишки;
 • виразкова хвороба шлунка.

У комбінації з міфепристоном: переривання вагітності на ранніх термінах (до 42 днів аменореї).

Таблетки 200 мкг.

Інструкція по застосуванню і режим дозування

Режим дозування визначається індивідуально, залежно від показань.

Для профілактики виразок шлунка, що викликаються нестероїдними протизапальними засобами, і лікування ерозивних гастритів і виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки: по 200 мкг 2-4 рази на добу (останній прийом - перед сном); добова доза - 400-800 мкг. При поганій переносимості можливе зниження разової дози до 100 мкг. При нирковій недостатності добову дозу знижують на 50%.

Для переривання вагітності (в поєднанні з міфепристоном): через 36-48 годин після прийому міфепристону призначають 400 мкг мізопростолу.

 • біль в животі;
 • метеоризм;
 • нудота блювота;
 • діарея;
 • запор;
 • болі внизу живота, пов'язані зі скороченнями міометрія;
 • дисменорея;
 • поліменорея;
 • менорагія;
 • метрорагія;
 • шкірний висип;
 • свербіж;
 • набряк Квінке;
 • зміна маси тіла;
 • астенія;
 • підвищена стомлюваність;
 • судоми (у жінок в перед- або постклимактерическом періоді).
 • виражені порушення функції печінки;
 • запальні захворювання кишечника;
 • вагітність;
 • період лактації;
 • тяжка ниркова недостатність;
 • ентерит;
 • дитячий та підлітковий вік до 18 років;
 • підвищена чутливість до мізопростолу.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Не рекомендують при вагітності і в період лактації (грудного вигодовування).

Необхідно враховувати, що мізопростол підвищує тонус матки і може спровокувати викидень при застосуванні його в якості гастропротекторних кошти.

При необхідності застосування у жінок дітородного віку слід попередньо проводити сироватковий тест на вагітність, який повинен залишатися негативним протягом 2 тижнів до початку терапії мізопростолом. Лікування можна починати тільки на 2-3-й день нормальної менструації. Протягом всього курсу лікування слід застосовувати надійні методи контрацепції.

Протипоказаний в дитячому та підлітковому віці до 18 років.

З обережністю застосовують у пацієнтів з артеріальною гіпотензією, ішемічною хворобою серця, порушенням мозкового кровообігу, коронарокардіосклероз, епілепсію, ентероколіт, діареєю, підвищеною чутливістю до простагландинів або їх аналогів.

Застосування для переривання вагітності проводиться тільки в комбінації з міфепристоном і тільки в спеціалізованих лікувальних установах, що мають відповідним чином підготовлені лікарські кадри, і які мають можливостями надання екстреної хірургічної гінекологічної та гемотрансфузионной допомоги. У звичайній аптеці препарат не продається.

Застосування препарату вимагає попередження резус-конфлікту та інших загальних заходів, супутніх аборту. Перед призначенням мізопростолу пацієнтка повинна бути детально проінформована про дію і можливі побічні ефекти препарату. Пацієнтка повинна спостерігатися в умовах лікувального закладу протягом 4-6 ч до прийому препарату. Під час і після прийому препарату пацієнтці повинна бути надана своєчасна медична допомога в разі масивної кровотечі або розвитку інших ускладнень. Після прийому препарату у пацієнток, як правило, виникає невелика вагінальна кровотеча, у частини жінок - досить тривалий. При дуже ранньому терміні вагітності можливий аборт вже після прийому міфепристону, однак у цьому випадку також необхідний прийом таблеток мізопростолу для оптимізації результатів медикаментозного аборту. Після прийому мізопростолу приблизно у 80% жінок аборт відбувається протягом 6 ч і приблизно у 10% жінок - протягом 1 тижня. Пацієнтці необхідно пройти повторне обстеження в тому ж лікувальному закладі через 8-15 днів після прийому препарату. У разі необхідності має бути проведено УЗД або визначення рівня хоріонічного гонадотропіну в сироватці крові. При підозрі на неповний аборт або збереження вагітності необхідно своєчасно провести комплексне медичне обстеження. При неповному аборті або триваючої вагітності, оціненої на 10-14 день після прийому міфепристону, обов'язково проводять вакуум-аспірацію з наступним гістологічним дослідженням аспірату.

Прийом препарату в якості гастропротектори слід припинити при виникненні діареї (легку діарею не вважають підставою для скасування лікування, препарат відміняють при тяжкій діареї - приблизно 2% випадків), свербежу, кров'яних виділень з піхви, зниження артеріального тиску і підвищенні активності трансаміназ.

Протягом 1 тижня після прийому мізопростолу не слід призначати ацетилсаліцилову кислоту та інші НПЗП.

При одночасному застосуванні з антацидами зменшується концентрація мізопростолу в плазмі крові.

При одночасному застосуванні з магнійсодержащіе антацидами можливе посилення діареї.

При одночасному застосуванні з аценокумарол описаний випадок зменшення антикоагулянтної дії аценокумаролу.

При одночасному застосуванні з диклофенаком, індометацином посилюються побічні ефекти диклофенаку та індометацину.

Аналоги лікарського препарату Мізопростол

Структурні аналоги за діючою речовиною:

Аналоги по фармакологічній групі (кошти для медичного аборту):

мизопростол

Інструкція по застосуванню:

Мізопростол - препарат, який застосовується для медикаментозного переривання вагітності.

Мизопростол випускають у формі таблеток: круглих, білих (по 3 шт. В алюмінієвих блістерах з алюмінієвим покриттям, по 1 блістеру в картонній пачці).

До складу 1 таблетки входить активна речовина - порошок мизопростол ГПМЦ (гідроксипропил метил целюлоза) в пропорції 1:99:

Допоміжні компоненти: карбоксиметилкрохмаль натрію, мікрокристалічна целюлоза, касторове масло, колоїдний діоксид кремнію.

Мізопростол призначають для переривання вагітності на ранніх термінах (до 42 днів аменореї) в поєднанні із застосуванням міфепристону.

 • Захворювання серцево-судинної системи;
 • Ендокринопатії і хвороби ендокринної системи, включаючи дисфункцію надниркових залоз і цукровий діабет;
 • Захворювання нирок і печінки;
 • Хвороби, пов'язані з простагландиновою залежністю, а також протипоказання до застосування простагландинів, включаючи бронхіальну астму, глаукому, артеріальну гіпертензію;
 • анемія;
 • Гормонально-залежні пухлини;
 • Застосування внутрішньоматкових контрацептивів (прийом мізопростолу можливий після їх видалення);
 • Підозра на позаматкову вагітність;
 • Період лактації;
 • Гіперчутливість до компонентів препарату.

Мизопростол приймають всередину.

З метою переривання вагітності препарат слід застосовувати в установах з підготовленим до проведення процедури персоналом.

Мизопростол приймають в дозі 2 таблетки (0,4 мг) через 36-48 годин після прийому 3 таблеток міфепристону.

При застосуванні мізопростолу на ранніх термінах вагітності можливий розвиток нудоти, блювоти, млявості, запаморочення, болю в нижній частині живота.

У вкрай рідкісних випадках можуть виникати: приплив крові до обличчя, свербіж, підвищення температури тіла, алергічні реакції.

Мізопростол для переривання вагітності на ранніх термінах необхідно застосовувати одночасно з міфепристоном. Процедуру можна проводити тільки в спеціалізованих лікувальних установах, які мають можливостями надання екстреної хірургічної гемотрансфузионной та гінекологічної допомоги.

До прийому препарату протягом 4-6 годин слід спостерігати за станом пацієнтки. Після застосування мізопростолу в випадках виникнення масивної кровотечі або при розвитку інших ускладнень повинна бути надана кваліфікована медична допомога.

Приблизно у 80% жінок після прийому мізопростолу викидень відбувається протягом 6 годин, у 10% - протягом 7 днів.

Через 8-15 днів після застосування препарату в тому ж лікувальному закладі слід пройти повторне обстеження. При необхідності проводять УЗД або визначають рівень хоріонічного гонадотропіну в сироватці крові. При підозрі на збереження вагітності або неповний аборт потрібно своєчасно провести комплексне медичне обстеження. При підтвердженні діагнозу через 10-14 днів після прийому мізопростолу необхідно провести вакуум-аспірацію з наступним гістологічним дослідженням аспірату з метою оцінки впливу препарату на формування вроджених вад розвитку у плода.

Тривале застосування антидепресантів, ізоніазиду, рифампіцину, протисудомних препаратів, циметидину, ацетилсаліцилової кислоти, барбітуратів, індометацину, а також куріння більше 10 сигарет в день знижує рівень мізопростолу в сироватці крові (через збільшення його метаболізму).

Протягом 7 днів після прийому мізопростолу рекомендується відмовитися від застосування аспірину та інших нестероїдних протизапальних засобів.

Аналогами мізопростолу є: Міролют, Сайтотек, Мизопростол-ГПМЦ.

Зберігати в захищеному від світла, сухому, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° C.

Термін придатності - 2 роки.

Відпускається за рецептом.

Інформація про препарат є узагальненою, надається в ознайомлювальних цілях і не замінює офіційну інструкцію. Самолікування небезпечно для здоров'я!

За статистикою, по понеділках ризик отримання травм спини збільшується на 25%, а ризик серцевого нападу - на 33%. Будьте обережні.

Протягом життя середньостатистична людина виробляє ні багато ні мало два великих басейни слини.

Раніше вважалося, що позіхання збагачує організм киснем. Однак ця думка була спростована. Вчені довели, що позіхаючи, людина охолоджує мозок і покращує його працездатність.

Препарат від кашлю "терпінкод» є одним з лідерів продажів, зовсім не через своїх лікувальних властивостей.

Згідно з дослідженнями ВООЗ щоденний півгодинна розмова по мобільному телефону збільшує ймовірність розвитку пухлини мозку на 40%.

Для того щоб сказати навіть найкоротші і прості слова, ми задіємо 72 м'язи.

74-річний житель Австралії Джеймс Харрісон ставав донором крові близько 1000 разів. У нього рідкісна група крові, антитіла якій допомагають вижити новонародженим з важкою формою анемії. Таким чином, австралієць врятував близько двох мільйонів дітей.

Під час чхання наш організм повністю припиняє працювати. Навіть серце зупиняється.

Саме рідкісне захворювання - хвороба Куру. Хворіють їй тільки представники племені фор в Новій Гвінеї. Хворий помирає від сміху. Вважається, що причиною виникнення хвороби є поїдання людського мозку.

Якби ваша печінка перестала працювати, смерть наступила б протягом доби.

Люди, які звикли регулярно снідати, набагато рідше страждають ожирінням.

Стоматологи з'явилися відносно недавно. Ще в 19 столітті виривати хворі зуби входило в обов'язки звичайного перукаря.

Карієс - це найпоширеніше інфекційне захворювання в світі, змагатися з яким не може навіть грип.

Перший вібратор винайшли в 19 столітті. Працював він на паровому двигуні і призначався для лікування жіночої істерії.

Навіть якщо серце людини не б'ється, то він все одно може жити протягом тривалого проміжку часу, що і продемонстрував нам норвезький рибалка Ян Ревсдал. Його "мотор" зупинився на 4 години після того як рибалка заблукав і заснув в снігу.

Як вам уже відомо, традиційні методи боротьби з сечокам'яною хворобою (зокрема, літотрипсія) мають безліч побічних ефектів, а деякими пацієнтами п.