Мизопростол інструкція із застосування ціна

мизопростол

Опис актуально на 27.01.2015

 • Латинська назва: Mizoprostol
 • Код АТС G02AD06
 • Діюча речовина: Мізопростол (Misoprostol)
 • Виробник: Beijing Zizhu Pharmaceutical (Китай)

В одній таблетці знаходиться 200 мкг мизопростола.

В якості допоміжних речовин використовуються: мікронізований силікагель, натрій карбоксіметілкрохмальний, рицинова олія гідрогенізована і мікрокристалічна целюлоза.

Випускається в таблетках круглої форми білого кольору. У картонній упаковці знаходиться один блістер на 3 або 4 шт.

надає гастропротектівной, противиразковий і утеротонізірующее дію, а також стимулює родову діяльність.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

мизопростол є синтетичним похідним простагландину Е1. Він здатний індукувати скорочення гладкої мускулатури міометрія та розширення шийки матки, що полегшує процес виведення змісту порожнини матки. Завдяки слабкому стимулюючій дії на гладку мускулатуру шлунково-кишкового тракту, великі дози інгібують секрецію шлункового соку, і таблетки діє як противиразковий засіб.

Мізопростол як активна речовина не робить значимого клінічного впливу на:

Пероральне застосування веде до швидкої абсорбції (Max концентрація - 6,08 ± 1,64 мг / мл). У разі прийому під час їжі, особливо, жирної, знижується біодоступність препарату без впливу на тривалість абсорбції. У стінках ШКТ і печінки відбувається перетворення до активного діестеріфіцірованного метаболіти - мізопростолової кислоти, максимальна концентрація якої досягається через півгодини і становить 499 мг / мл. Період напіввиведення - не більше 30 хвилин, речовина не накопичується в тканинах організму, виводиться переважно нирками.

 • ерозії, а також ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту внаслідок терапії іншими ЛЗ та попередження їх ульцерогенної дії (наприклад, профілактика і лікування НПЗЗ-гастропатії);
 • виразкова хвороба дванадцятипалої кишкиі шлунка, в тому числі загострення;
 • для переривання вагітності на ранньому терміні (не більше 42 діб аменореї).
 • гіперчутливість до препарату, а також до інших простагландинамі аналогам;
 • порушення функції печінки;
 • серцево-судинні або ендокринні захворювання;
 • діабет;
 • важка форма ниркової недостатності;
 • протипоказання використання простагландинів - бронхіальна астма, глаукома, артеріальна гіпертензія;
 • прийом ВПЗ;
 • запальні процеси в кишечнику, в тому числі ентерит;
 • вагітність, підозра на позаматкову вагітність, лактація (годування груддю);
 • вікова група до вісімнадцяти років.

По відношенню до різних органів і систем Мизопростол може викликати такі побічні реакції:

Інструкція на Мизопростол (Спосіб і дозування)

 • 3 таблетки (600 мг) міфепрістона - натщесерце всередину або через дві години після прийому їжі.
 • Через 36-48 годин - натщесерце 2 табл. (400 мкг) мізопростолу.

Увага! Якщо після прийому немає кровотечі протягом 2 діб, то самостійно приймати таблетки заборонено. За призначенням додаткової дозування слід звернутися до лікаря - відвідати акушера на 2-3 день.

Інструкція по застосуванню мізопростолу як противоязвенного препарату передбачає прийом таблеток внутрішньо під час їжі. Дозування: 200 мкг 3-4 рази на добу, разова доза в межах 200-400 мікрограм, якщо у пацієнта підвищена чутливість або ниркова недостатність - доза становить 100 мікрограмів. Як приймати і наскільки довго - слід розраховувати залежно від показань і спостерігається клінічної картини лікування.

Не виявлено токсичності мізопростолу для людей. Клінічні прояви передозування можуть виражатися у вигляді сонливості, тремору, судом, абдомінальних болів, лихоманки, посиленого серцебиття, гіпотензії або брадикардії. Лікування слід призначати симптоматичне.

 • з антацидамизнижується плазмова концентрація мізопростолу;
 • з антацидами, що містять магній- можливе посилення діареї;
 • з аценокумарол був зафіксований випадок зниження антикоагулянтного ефекту аценокумаролу;
 • з диклофенаком, індометацином - посилення їх побічних ефектів.

Відпускають за рецептом.

У сухому темному місці, недоступному для дітей. При температурі навколишнього середовища не більше 25 ° Цельсія.

Зберігати не більше двох років.

При вагітності і лактації

Препарату за типом дії на плід відноситься до категорії (по FDA) - X.

Мізопростолової кислота здатна проникати в грудне молоко. Не дивлячись на те, що немає інформації про розвиток будь-яких побічних реакцій у дітей, рекомендується застосовувати Мизопростол в період лактації з обережністю.

У разі, якщо препарат використовується як:

 • гастропротектівной засіб: Вагітність або її планування - неприпустимі, так як підвищений тонус матки може спровокувати викидень. Призначати препарат можна тільки після сироваткового тесту на вагітність, що залишається негативним не менше 2 тижнів. Прийом мізопростолом зазвичай починають через 2-3 діб після початку менструального циклу, обов'язковою умовою є використання надійних методів контрацепції, наприклад, бар'єрних.
 • утеротонізірующее засіб: Застосування з метою переривання вагітності, інакше - за планованої вагітності препарат протипоказаний.
 • Мизопростол-ГПМЦ;
 • Міролют;
 • Сайтотек.

Відгуки про мізопростолом можна зустріти абсолютно різноманітні. Багато хто відзначає препарат як ефективний засіб для переривання вагітності, хоча і скаржаться на побічні ефекти і негативні наслідки після застосування.

Пенкрофтон і Мизопростол застосовують в комплексі для медикаментозного аборту, однак він повинен проходити під наглядом медперсоналу і займатиметься лікарем. Крім того, фахівці-медики зазвичай призначають Мизопростол для лікування ерозивно-виразкових уражень шлунково-кишкового тракту і запобігання ульцерогенної дії інших ЛЗ.

Ціна мізопростолу в аптеці за 3 таблетки становить приблизно 2900 рублів, купити в Москві можна в чергових аптеках або замовивши в інтернеті.

Ціна мізопростолу в Україні не сильно різниться в залежності від міст і становить приблизно 87-92 грн, хоча легше дістати його аналог.

 • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

Освіта: Закінчила Миколаївський національний університет ім. В. О. Сухомлинського, отримала диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Ембріолог, цитолог, гістолог». Також, закінчила магістратуру за фахом «Фізіологія людини і тварин, викладач біології». З відзнакою пройдений курс з дисципліни «Фармакологія».

Досвід роботи: Працювала старшим лаборантом кафедри фізіології та біохімії Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського в 2010 - 2011 рр.

Можете замовити Мизопростол у нас.

Хочу купити препарат

Місопрозтол хочу купити

Назіма: Бифиформ краще. Ще Максілак. Там більше активних речовин. Але мені лінекс теж подобається.

Марія Євгенівна: Недорогий і ефективний! Голова не так паморочиться як раніше, відчуваю ясність. Приймати.

Світлана: Я Світлана з Киргизстану, теж пила Ендонорм Фарм. "Фітопанацея" у мене вузловий.

Tanice: Лежу третій лінь з гіпертонічним кризом. Як гіпертонік п'ю корінетек і егілок. 10.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

"Мизопростол"

Щорічно в світі реєструється понад 50 мільйонів абортів.

Все частіше жінки вдаються до такого способу переривання вагітності, як аборт. Один з препаратів, що використовуються для цього, «Мизопростол».

«Мизопростол» відноситься до простагландинів, гормоноподібних речовин, які беруть участь в придушенні запальних, аутоімунних і атопічних процесів в організмі. Препарат створювався для лікування ерозій та виразкового захворювання шлунка і дванадцятипалої кишки.

Але такий його побічний ефект, як розм'якшення шийки матки і стимуляція її скорочень, став застосовуватися з метою фармакологічних абортів. За інструкцією приймати його треба в перші тижні вагітності, до 42 днів затримки менструації.

Як правильно приймати «Мизопростол» # 853;

Інструкція по застосуванню препарату «Мізопостол» вказує, що для медичного аборту його використовують тільки спільно з лікарським засобом «Мифепристон».

На вітчизняному фармакологічному ринку на сьогодні існує ряд препаратів з такою самою діючою речовиною, наприклад, «Міфоліан», «Пенкрофтон», «Міролют», «Гінестрілу», «Міфепрекс». Можна один замінити іншим, але попередньо необхідно проконсультуватися зі своїм гінекологом. Він допоможе з вибором медикаменту.

«Мифепристон» - це антігестагенов засіб, яке блокує дію прогестерону, гормону вагітності. Препарати підсилюють і доповнюють абортивний дію один одного. Єдине, що потрібно пам'ятати, пити їх можна тільки під контролем лікаря, який підбере відповідну дозування і схему прийому. Якщо вас відвідала ідея застосувати таблетки «Мизопростол» і препарати міфепрістона самостійно в домашніх умовах, краще від неї відмовтеся.

Рекомендації щодо застосування препарату

Перед тим як провести медикаментозний аборт, доктор призначає ряд необхідних обстежень. У багатьох клініках їх можна пройти протягом одного дня. Неодмінно потрібно зробити УЗД для того, щоб виключити позаматкову вагітність, а потім:

 • Лікар дає жінці препарат з «міфепристоном».
 • Пацієнтці потрібно не менше двох годин знаходитися в клініці, щоб доктор переконався, що медикаменти не викликав побічних ефектів.
 • Пацієнтка відправляється додому.

У ряді випадків цього достатньо, щоб стався викидень.

Багатьох цікавить, через скільки починає діяти «Мифепристон». Іноді через пару годин. У деяких випадках жінки скаржаться, що з'явилися тільки мізерні виділення або не відбувається нічого. Існують відгуки жінок про те, що викидень стався вже після першого прийому «міфепрістона». Але це, скоріше, виняток, ніж правило.

Через два дні після прийому першого з препаратів потрібно прийти до лікаря. Якщо абортування не відбулося, жінка приймає «Мизопростол» і залишається під наглядом фахівців на кілька годин. Гінеколог повинен переконатися в її задовільному самопочутті і у відсутності ускладнень.

Часто жінки задаються питанням, через скільки починається кровотеча після прийняття «мізопростол». Реакції дуже індивідуальні. У деяких виділення з'являються через пару годин після прийому препарату, у інших - через добу.

В інструкції із застосування «мізопростол» зазначено, що дія медикаменту повинно проявитися через 6-8 годин після прийому першої таблетки. Але якщо через дві доби після прийому медикамент не подіяла, потрібно звернутися до лікаря. Самостійно приймати додаткову дозу препарату можна ні в якому разі.

За статистикою при комбінації цих двох препаратів в 95-98% випадків відбувається переривання вагітності. Іноді процес затягується до двох тижнів, але закінчується успішним вигнанням плодового яйця. Це обов'язково має бути підтверджено на контрольному УЗД через 10-14 днів.

Вартість препарату «Мизопростол»

Ціна на «Мизопростол» на фармакологічному ринку Росії близько 2000 рублів. Існують аналоги «мізопростол»: «Мизопростол-ГПМЦ», «Міролют», «Сайтотек». Їх ціна в аптеці варіюється від 400 до 3000 рублів. Тому можна замінити «Мизопростол» на більш дешевий аналог.

Але таке рішення завжди має бути зваженим, щоб за економію на вартості медикаменту не довелося розплачуватися здоров'ям. Питання заміни препарату на аналог бажано обговорити з гінекологом, який буде проводити аборт.

Можна поцікавитися відгуками про препарати на форумі, прочитати інструкцію до кожного з медикаментів.

Багато хто запитує, де можна купити таблетки «мізопростол». Найчастіше медикамент можна знайти в спеціалізованих клініках. Там же можна і провести аборт.

Заміна «мізопростол» народними засобами # 853;

Іноді жінки цікавляться, чи можна замінити «Мизопростол» травами або іншими народними засобами. Дійсно, існують трави з абортивними властивостями. Наприклад, спориш, чистец земляний, женьшень, лобелія, настурція, мандрагора.

Нерідко для переривання вагітності використовують материнку (материнку). Вона дійсно може стимулювати скорочення матки і викликати викидень. Але ризик при цьому дуже великий. Досить часто застосування материнки або інших абортивних трав призводить до таких наслідків, як сильна кровотеча і інфікування слизової матки. Іноді врятувати жінку можна, лише видаливши дітородний орган.

Тому краще відмовитися від невиправданого ризику. Тим більше що відгуки про «мізопростол» в основному позитивні. У великої кількості жінок за допомогою «мізопростол» в поєднанні з «міфепристоном» було проведено успішне переривання вагітності.

Протипоказання до «мізопростол» # 853;

Інформація, на яку варто звернути увагу перед вживанням препарату

В інструкції до «мізопростол» перераховано ряд станів, при яких препарат протипоказаний. Перш за все, це підвищена чутливість до компонентів препарату.

А також серйозні захворювання печінки і нирок, глаукома, хвороби серцево-судинної системи, анемія, бронхіальна астма, ендокринні захворювання, порушення в роботі надниркових залоз, гормонозалежні пухлини.

Не можна приймати таблетки «мізопростол» при грудному вигодовуванні. Якщо виникла необхідність фармакологічної аборту, потрібно перервати годування на два тижні. Для того щоб зберегти лактацію, молоко при цьому треба зціджувати.

Протипоказано під час медикаментозного аборту і 14 днів після його приймати алкоголь. Він може викликати кровотечу або вплинути на гормональну перебудову, яка відбувається після переривання вагітності.

І найголовніше, якщо у вас немає медичних показань до переривання вагітності, добряче обміркуйте цей крок. Адже на шальках терезів життя вашої дитини.

мизопростол

Аналоги, синоніми

Таблетки Мизопростол: застосування

Мізопростол - це аналог простагландину Е1 синтетичного походження. Він збільшує утворення слизу в шлунку і повишаетсекрецію слизової оболонки. Препарат впливає на парієтальні клітини шлунка і тормозітсекрецію пепсину. Також Мизопростол розширює шийку матки і сприяє скороченню гладкої мускулатури міометрія і разом з міфепристоном застосовується для переривання вагітності на ранніх термінах. Препарат випускається у вигляді таблеток, кожна з яких містить 200 мкг активного компонента. Мізопростол призначають для попередження виразки шлунка, яка може утворитися через застосування нестероїдних протизапальних препаратів, а також для її лікування; в перші 9 тижнів вагітності для її переривання спільно з міфепристоном.

Мифепристон і Мизопростол для переривання вагітності

Медикаментозний аборт можна робити на ранніх термінах, до 9 тижнів. Для цього необхідно прийняти 600 мг міфепрістона, запиваючи водою. У течение1-2 діб може з'явитися ниючий біль внизу живота і кров'янисті виділення - це не є патологією. Мифепристон відокремлює плаценту від ендометрія, розм'якшує шийку матки і викликає її скорочення. Через 48 годин необхідно прийняти 400 мкг мізопростолу. Він викликає сутички, через що плід виганяється і починається кровотеча. Зазвичай вагітність закінчується через 4-6 годин після прийому мізопростолу. Через два тижні необхідно зробити УЗД, щоб переконатися в завершенні вагітності і відсутності ускладнень.

Після прийому таблеток, коли стався аборт можливе виникнення депресії. Після зачаття організм починає виробляти гормони для нормального розвитку плода, а коли вона різко переривається, то потреби в цих гормонах немає і їх рівень різко змінюється, що може викликати депресію. Якщо довше двох тижнів зберігаються її симптоми, то слід звернутися до лікаря. Також протягом тижня і навіть довше слід уникати статевих контактів, а після їх відновлення використовувати контрацептиви. Протягом шести тижнів після медикаментозного аборту повинна початися менструація, а якщо цього не відбулося, то зверніться до лікаря.